Vzdělávácí kurzy NAUTIS

Platby vzdělávacích kurzů

Všechny platby za účast na vzdělávacích kurzů probíhají přes platební bránu. V případě neuhrazení kurzovného nebudete na kurz zaregistrováni.

NYNÍ PLATBY NEPROBÍHAJÍ PŘES PLATEBNÍ BRÁNU. REGISTRACI NA KURZ MŮŽETE PROVÁDĚT NA E-MAILOVOU ADRESU VZDELAVANI@NAUTIS.CZ - důvodem jsou technické obtíže.

Jak postupovat?

Vyplníte přihlášku na vámi požadovaný kurz a kliknete na „objednat a zaplatit online“, poté budete přesměrováni na platební bránu, kde si můžete vybrat hned z několika způsobů platby.

Pozor, na zaplacení kurzovného máte pouze 30 minut, proto doporučujeme neváhat (poslední volná místa na kurzech jsou často rychle pryč). Potvrzení o registraci na kurz obdržíte na e-mail společně s potvrzením o zaplacení kurzovného. Potvrzení o registraci může zapadnout do složky spam, pokud i zde potvrzení nenajdete zašlete nám informaci na e-mail vzdelavani@nautis.cz. Pokud nebude platba uhrazena do 30 minut od objednávky, automaticky přicházíte o rezervované místo na kurzu.

A co když se kurz neuskuteční?

Informaci o zrušení kurzu obdržíte na e-mail nejpozději 7 dní před konáním a nemusíte se obávat, platba vám bude navrácena zpět na váš bankovní účet. Navrácení platby v plné či částečné výši se odvíjí od platebních podmínek, které jsou zveřejněny v záložce Středisko vzdělávání.

Doporučujeme nevyplňovat registrační formulář opakovaně a tím i provádět platby opakovaně. Ve většině případů jste na kurz zaregistrováni hned při prvním pokusu, pouze se stala chyba ve virtuálním světě, kterou neovlivní nikdo z nás. V případě nejistoty nás kontaktujte a my vám registraci i platbu prověříme.

Jsem z organizace a potřebuji daňový doklad

Pokud jste z organizace a potřebujete zaplatit kurzovné z bankovního účtu organizace doporučujeme využít platbu přes firemní platební kartu. Pokud si kurzovné platíte jako fyzická osoba a zaměstnavatel vám platbu následně proplatí, vystavíme pro vás daňový doklad. V případě nutnosti vystavení daňového dokladu nám tuto informaci musíte připsat do poznámky registrace, bez této informace v registraci vám daňový doklad nebude vystaven.

Platba ze zahraničí?

Ano, i platby ze zahraničí lze realizovat přes platební bránu. Při přesměrování na platební bránu zvolíte způsob platby kartou (pozor, platební karta musí být vydaná v Evropském hospodářském prostoru) a poté můžete částku uhradit. Platbu musíte realizovat do 30 minut a potvrzení o platbě obdržíte na svůj e-mail.

Kontaktovat nás můžete na vzdelavani@nautis.cz

Odebírejte náš newsletter ze střediska vzdělávání

Chcete dostávat novinky a aktuální nabídku kurzů ze střediska vzdělávání NAUTIS? Stačí se registrovat do našeho newsletteru.

Kompletní registrace