Odborné stáže

Národní ústav pro autismus umožňuje organizacím i jednotlivcům absolvovat krátkodobou odbornou stáž v některém ze svých středisek.

 

Aby byla stáž užitečná a splnila požadovaný přínos, je zapotřebí ji plánovat s dostatečným časovým předstihem! Pokud si přejete absolvovat stáž u nás, prosíme o podrobné vyplnění žádosti a zaslání na e-mailovou adresu michaela.vaculcikova@nautis.cz. Po odeslání žádosti Vás bude kontaktovat kompetentní osoba, která připraví harmonogram stáže ve spolupráci s Vámi a vedoucím konkrétního střediska.

 

Odborné stáže jsou zpoplatněny

Jednodenní stáž od 1 700 Kč
Dvoudenní stáž od 2 900 Kč
Vícedenní stáž (3 a více dnů) individuální kalkulace

 

Podmínky stáže

  • Přijímání stážistů se řídí aktuální kapacitou týmu konkrétního střediska NAUTIS. Stáž je plánována s minimálně měsíčním předstihem a pořadí stážistů probíhá dle příjmu jednotlivých přihlášek zaslaných na e-mailovou adresu michaela.vaculcikova@nautis.cz.
  • Odborné stáže jsou zpoplatněny dle sazebníku, v případě vícedenní stáže je celková částka kalkulována individuálně.
  • Stážista si je vědom závazku mlčenlivosti, přičemž před začátkem stáže podepíše příslušný dokument.
  • Stážistovi je přidělen školitel, který v době stáže koordinuje celý program a je plně k dispozici stážistovi. Harmonogram stáže je povinen stážista respektovat a na určená místa se dostavuje včas.
  • Po absolvování stáže obdrží stážista potvrzení o absolvování stáže společně s fakturou v elektronické verzi na e-mail.
  • Národní ústav pro autismus nehradí stážistovi cestovné ani stravné.

 

Své dotazy k harmonogramu stáží, smluv a potvrzení o stáži směrujte na e-mailovou adresu michaela.vaculcikova@nautis.cz.

 

Záznamy nebyly nalezeny...