Vzdělávácí kurzy NAUTIS

Konference NAUTIS

Konference Autismus v praxi je v pořadí šestou konferencí pořádanou Národním ústavem pro autismus, z.ú., která se věnuje tématům souvisejícím s problematikou poruch autistického spektra.


Cena kurzu:
3 500 Kč
Počet hodin:
12 hodin
Počet volných míst:
56
Datum konání:
15. 10. 2020
Koná se do:
16. 10. 2020

6. ročník konference se uskuteční v plánovaném termínu 15. - 16. října 2020. Hotelové kongresové centrum je v plném provozu a řídí se veškerými nařízeními vlády a Ministerstva zdravotnictví.

Těšíme se na vás!

 

V tomto roce se nebude jednat pouze o konferenci kazuistickou, do programu jsou zařazeny i odborné příspěvky. Cílem konference je nabídnout ověřené postupy, které se odborníkům či rodičům osvědčily v náročné péči o lidi s autismem, a které tak mohou být inspirací pro jiné.

Letos poprvé je pro vás zajištěn i večerní program, na kterém nebude chybět raut, předávání ceny Aplaus, křest knihy, divadelní představení Dr.amAS a vystoupení hudebních kapel!

Prohlédněte si program konference

 

Konferenční poplatek zahrnuje účast na dvoudenním odborném programu, pohoštění a účast na společenském večeru.

Využijte časové slevy a registrujte se do 1. září 2020 za zvýhodněnou cenu!

Konferenční poplatek do 1. září 2020            2 900 Kč

             Konferenční poplatek od 2. září 2020            3 500 Kč            

Fakturace proběhne na základě řádně vyplněného a odeslaného registračního formuláře na internetových stránkách střediska vzdělávání (vždy každý pátek do zahájení!)

Podrobnější informace 6. ročníku konference

Odebírejte náš newsletter ze střediska vzdělávání

Chcete dostávat novinky a aktuální nabídku kurzů ze střediska vzdělávání NAUTIS? Stačí se registrovat do našeho newsletteru.

Kompletní registrace