Platby vzdělávacích kurzů

Kurzy probíhají on-line (přes aplikaci MS Teams) nebo prezenční formou na příslušné adresa střediska (adresa je uvedena v popisu kurzu).

Vrácení kurzovného (14 dní před konáním kurzu) a informaci o konání kurzu či jeho zrušení obdrží každý účastník na svůj e-mail.

K účasti na kurzu není potřeba žádných potřeb, v opačném případě obdrží účastník kurzu podrobné informace e-mailem.

Po absolvování kurzu obdrží účastník potvrzení o absolvování, osvědčení s číslem akreditace kurzu, nebo bez čísla akreditace (pokud školení není akreditované, bližší informace naleznete v popisu kurzu).

Pokud se kurzu nemůžete z jakéhokoli důvodu zúčastnit, informujte nás včas prostřednictvím e-mailu vzdelavani@nautis.cz, o možnosti výběru jiného kurzu Vás poskytneme bližší informace.

 

Všechny platby za účast na vzdělávacích kurzů probíhají přes platební bránu (kromě konference a členství) . V případě neuhrazení kurzovného nebudete na kurz zaregistrováni.

 

Jak postupovat?

Vyplníte přihlášku na vámi požadovaný kurz a kliknete na „objednat a zaplatit online“, poté budete přesměrováni na platební bránu, kde si můžete vybrat hned z několika způsobů platby.

Potvrzení o registraci na kurz obdržíte na e-mail společně s potvrzením o zaplacení kurzovného. Potvrzení o registraci může zapadnout do složky spam, pokud i zde potvrzení nenajdete zašlete nám informaci na e-mail vzdelavani@nautis.cz.

 

A co když se kurz neuskuteční?

Informaci o zrušení kurzu obdržíte na e-mail nejpozději 7 dní před konáním a nemusíte se obávat, platba vám bude navrácena zpět na váš bankovní účet.

Doporučujeme nevyplňovat registrační formulář opakovaně a tím i provádět platby opakovaně. Ve většině případů jste na kurz zaregistrováni hned při prvním pokusu, pouze se stala chyba ve virtuálním světě, kterou neovlivní nikdo z nás. V případě nejistoty nás kontaktujte a my vám registraci i platbu prověříme.

 

Jsem z organizace a potřebuji daňový doklad

Pokud jste z organizace a potřebujete zaplatit kurzovné z bankovního účtu organizace doporučujeme využít platbu přes firemní platební kartu. Pokud si kurzovné platíte jako fyzická osoba a zaměstnavatel vám platbu následně proplatí, vystavíme pro vás daňový doklad, který obdržíte na svůj e-mail po zaplacení kurzovného.

 

Platba ze zahraničí?

Ano, i platby ze zahraničí lze realizovat přes platební bránu. Při přesměrování na platební bránu zvolíte způsob platby kartou (pozor, platební karta musí být vydaná v Evropském hospodářském prostoru) a poté můžete částku uhradit.

Kontaktovat nás můžete na vzdelavani@nautis.cz